Poznaj Luxury

Od kilku lat działamy w branży kredytowej, skrupulatnie doradzając swoim potencjalnym klientom. Przez swoje doświadczenie w branży, nauczyliśmy się, że zanim cokolwiek zaczniemy robić z klientem prowadzimy bardzo szeroki wywiad na temat historii kredytowej oraz potrzeb klienta. Staramy się wybierać jak najlepsze oferty z dostępnych na rynku kredytowym w Polsce.  Potrafimy wyprowadzić klienta z pętli zadłużenia, co w dzisiejszych czasach ma miejsce w wielu przypadkach

To co nas wyróżnia, to indywidualne podejście do klienta. Nie działamy na zasadzie korporacji. Sami przedstawiamy ofertę, mamy kontakt z analitykami bankowymi, przygotowujemy umowy kredytowe i sami podpisujemy je w dogodnym miejscu i czasie. Specjalizujemy się przede wszystkim w firmach - w szczególności jednoosobowymi działalnościami gospodarczymi.

Zajmujmy się kredytami indywidualnymi (konsumpcyjne, hipoteczne, konsolidacyjne, karty kredytowe, leasingi na auta dla osób fizycznych i w ostateczności kredytami pozabankowymi ) Biznesowymi (firmowe, inwestycyjne, deweloperskie, hipoteczne, faktoringi, limity, karty kredytowe, obrotowe, leasingi na auta i maszyny oraz wynajmy długoterminowe i w ostateczności kredytami pozabankowymi). Znajdujemy dla klientów najlepsze rozwiązania, pomagamy w zebraniu dokumentacji oraz przejściu przez cały proces kredytowy. Edukujemy klientów i informujemy o  możliwościach o których banki nie mówią a klienci nie wiedzą.

Kontakt